oceanwars-banner

Duyuru

Collapse

Değerli Amiraller!

Farm Panel Hakkında Açıklama yapılmıştır. Ayrıntıları okumak için Tıklayınız...

10.12.2018 Varlık Bölgesinin bu haftaki Hediye Paketi Kod ödüllerinin hesabınıza yüklenmesi için lütfen tıklayınız.

Ocean Wars FRM
See more
See less

Tanrı Ağacı

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • Saat
  • Show
Hepsini Sil
new posts

• Tanrı Ağacı

Merhaba değerli ocean wars kulanıcıları oyundaki yetenek ağacı hakkında bazı bilgiler vereceğim bildiğiniz üzere adanıza giriş yaptığınızda hemen sağ tarafta bulunun bir ağaç vardır. Bu ağaç her gün 1 ödül vermektedir ve facebook'ta kaç tane arkadaşınız varsa ve bu arkadaşlarınız da oyun oynuyorsa onların da resimlerini orada görebilirsiniz. Üzerlerinde 'Yardım' yazar 'Yardım' yazan arkadaşlara tıklarsanız onlara ve de size oyun ödüller vermektedir.

Ocean wars yetenek ağacı olarak da adı geçmektedir tanrı ağacının da her şekilde level'i yükselmektedir. Maximum level'in şu an için kaç olduğunu bilmiyorum. Benım ağacım 4 level'dir. Daha fazla bilgisi olan arkadaşlar lütfen devamlı bilgi yazabilirler konu günceldir.

Ocean wars yetenek ağacı diğer adıyla tanrı ağacı resmi aşağıdaki gibidir.

Konu Editör tarafından (http://www.oceanwarsfrm.com/member/23-editör Saat 27. June 2016, 01:44 ) değiştirilmiştir.
    :
    Webmaster Developer SyStem Coder 

Oceanwars, Oceanwars oyunu, Oceanwars forum, ocean wars, okyanus savaşları Tekstil Kliması Havalandırma Nemlendirme Darkorbit Tekstil okyanus savaşları

© 2016 - OceanWarsFRM.com - Bütün Hakları Saklıdır.

Web Sertifikalarımız

alexa dmca secure seo

SiteMap-1 | SiteMap-2 | SiteMap-3 | SiteMap-4

Hazırlanıyor...

ANASAYFA

X