oceanwars-banner

Duyuru

Collapse

Değerli Amiraller!

Farm Panel Hakkında Açıklama yapılmıştır. Ayrıntıları okumak için Tıklayınız...

10.12.2018 Varlık Bölgesinin bu haftaki Hediye Paketi Kod ödüllerinin hesabınıza yüklenmesi için lütfen tıklayınız.

Ocean Wars FRM
See more
See less

Altın Hilesi Açıklayacağım

Collapse
X
  • Filter
  • Saat
  • Show
Hepsini Sil
new posts

• Altın Hilesi Açıklayacağım

Merhaba,

oyun yönetici konumunda gerekli kişilerin bana ulaşmaması halinde Altın Hilesini burada açıklayacağım.

Binlerce insanın yaptığı bu hileyi bilmeyen kalmayacak....

altın hilesimi varmış oyunun

Comment

Hile denebilecek bir acık var oyunda. Eğer Gogoplayden hesap acmışsanız Paketler ücretsiz olarak alınma imkanı var. Sistem bunu yapmanıza izin veriyor. Buna ben hile siz buna açık dersiniz. Ama tek gercek şu ki, bedelini ödemeden 260 TL lik bir paketi hesabınızı açtığınız an kullanabiliyorsunuz.

Yakında açıklayabilirim.

Comment

Açıklarsan sevinirim, bekliyorum.

Comment

S.a beklemekteyiz 😀

Comment

Bu işi yapan var kredi kartiyla 300 tlye yakin paket alip tekrar parayı iade aliyor fakat bana söylemediler 2-3 günde kaleyi 20 lwl yaptı belki o kişi buradadır 😂

Comment

Altın hilesini biz Türkler birbirinden saklıyor birtek konu sahibi arkadaş kusura bakmazsan ben açıklamak isterim

Comment

Eser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Bu işi yapan var kredi kartiyla 300 tlye yakin paket alip tekrar parayı iade aliyor fakat bana söylemediler 2-3 günde kaleyi 20 lwl yaptı belki o kişi buradadır 😂

Şikayet olması durumunda o hesap Bannlanıyor. Emekleriniz boşa gitmemesi için hileden uzak durmanız dileğiyle

Comment

Oceanwars, Oceanwars oyunu, Oceanwars forum, ocean wars, okyanus savaşları Tekstil Kliması Havalandırma Nemlendirme Darkorbit Tekstil okyanus savaşları

© 2016 - OceanWarsFRM.com - Bütün Hakları Saklıdır.

Web Sertifikalarımız

alexa dmca secure seo

SiteMap-1 | SiteMap-2 | SiteMap-3 | SiteMap-4

Hazırlanıyor...

ANASAYFA

X