oceanwars-banner

Duyuru

Collapse

Değerli Amiraller!

Farm Panel Hakkında Açıklama yapılmıştır. Ayrıntıları okumak için Tıklayınız...

15.01.2018 Varlık Bölgesinin bu haftaki Hediye Paketi Kod ödüllerinin hesabınıza yüklenmesi için lütfen tıklayınız.

Ocean Wars FRM
See more
See less

Farm Yönetim Paneli

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • Saat
  • Show
Hepsini Sil
new posts

• Farm Yönetim Paneli

Farm Yönetim Paneli.

Oyundaki haksız rekabetden herkesin söyleyecek bir şeyleri olduğundan eminim.

Düzene ayak uydurmak en akıllıcası. Ama bunu yapmanında kolay olmadığı konusunda hem fikirizdir.

Burdan yola çıkan bir arkadaşım şöyle bir fikri geliştirdi.

İstek üzerinen son açılan serverde istediğiniz sayıda default seviyesinde veya Başkenit 4 LWL olacak şekilde size her bir hesaba şifresiz olarak giriş yapmanızı sağlayacak bir uygulama.

Şuan açılan son server 41 olduğundan dolayı bu hizmet bu yönde olacak.

Son açılan serverde isteğiniz doğrultusunda FARMlar sisteme tarafımızdan oluşturulacaktır.

Böylece her seferinde ilgili hesaba girmek için şifre ve mail adreslerini tek tek girmekten kurtulacaksınız.

Üzerinde yazılı olan ilgili Farm'a ulaşmak için sadece Butona tıklamanız yeterli. Yeni pencerede hesap açılacaktır.

10'lu Panel : 80 TL
    20' li Panel: 120 TL
    30'lu Panel: 150 TL

30 < Panel: Miktara göre uygun fiyat belirlenecektir.

Konuyla alakalı fikir ve düşüncelerinizi lütfen bu konu altında paylaşalım.

İyi eğlenceler.

TEST PANELİ

Yeni açılan bir Kingdoma geçmek istiyorsunuz ittifak üyelerinizle. Yeni bir başlangıç, herkesden daha hızlı gelişip kingdomun kralı olacaksınız.

İşte burda farkı yaratacak olan şey tamda Farm Paneli.

Panelin size getireceklerini ve arkadaşlarınızla birlikte kullanabilceğinizi hatırlatmak isterim.

Ortak kullanım demek ortak masrafı karşılamak demektir. Bunu unutmayın...

Comment

Oceanwars, Oceanwars oyunu, Oceanwars forum, ocean wars, okyanus savaşları Güzel sözler Patent Marka Marka Tescil okyanus savaşları

© 2016 - OceanWarsFRM.com - Bütün Hakları Saklıdır.

Web Sertifikalarımız

alexa dmca secure seo

SiteMap-1 | SiteMap-2 | SiteMap-3 | SiteMap-4

Hazırlanıyor...

ANASAYFA

X