oceanwars-banner

Duyuru

Collapse

Değerli Amiraller!

Farm Panel Hakkında Açıklama yapılmıştır. Ayrıntıları okumak için Tıklayınız...


10.12.2018 Varlık Bölgesinin bu haftaki Hediye Paketi Kod ödüllerinin hesabınıza yüklenmesi için lütfen tıklayınız.

Ocean Wars FRM
See more
See less

Etkinlikle ilgili SSS

Collapse
X
 • Filter
 • Saat
 • Show
Hepsini Sil
new posts

 • Etkinlikle ilgili SSS

  Bu etkinliğimizin amacı etkinlik süresince savaş gücümüzü arttırarak puan toplamak ve puanmetredeki ödülleri sırasıyla kazanmaktır.

  Savaş gücümü nasıl arttırabilirim?

  Savaş gücümüzü ada içindeki binalarımızın seviyesini yükselterek,araştırma tamamlayarak ve filo üreterek arttırabiliriz.

  Puanmetreyi tamamlayabilmem için gücümü ne kadar arttırmalıyım?

  Etkinlik süresince her arttırdığımız 1 güç bize etkinlikte 60 puan kazandıracaktır. Puanmetrede istenilen puanı 60'a bölecek olursak toplamda ne kadar savaş gücü arttırmamız gerektiğini öğrenmiş oluruz.

  DİPNOT=Kazandığımız her 1 gücün bize 60 puan kazandırdığı gibi, kaybettiğimiz her gücün de bize 60 puan kaybettirdiğini unutmayalım.


  Puanmetreyi tamamladım. Şimdi ne yapmalıyım?

  Puanmetreyi tamamladıktan sonra arttıracağımız güçten aldığımız puan da artmaya devam edecektir. Peki ya bu puanlar bize ne kazandıracak?

  Puanımız ne kadar çok olursa, sıralamadaki yerimiz de bir o kadar üst sıralarda olacaktır. Ve etkinlik bitiminde kaçıncı sırada isek, sistem bize o sıra ya da sıra aralığında ki ödülleri verecektir.

  Kaçıncı sırada olduğumu ve hangi ödülleri alacağımı nereden bulabilirim?

  Bu sorumuzun cevabı plaza binasında saklıdır. Plaza binasına girip "Savaş gücünü arttır" etkinliğine tıklayalım. Çıkacak olan ekranda sıralamanız yazacaktır.

  Hangi ödülleri alacağınız ise puanınızın hemen altında yer alan sıralama ödülü kısmında yer almaktadır. Sıralama ödülüne giriş yaparak sıra aralığınızı bulunuz. Hangi ödülleri alacağınızı görmüş olursunuz.
  Konu Editör tarafından (http://www.oceanwarsfrm.com/member/23-editör Saat 27. June 2016, 10:41 ) değiştirilmiştir.

Oceanwars, Oceanwars oyunu, Oceanwars forum, ocean wars, okyanus savaşları Tekstil Kliması Havalandırma Nemlendirme Tekstil Ayak Sağlığı Merkezi Sohbet escort bayan okyanus savaşları

© 2016 - OceanWarsFRM.com - Bütün Hakları Saklıdır.

Web Sertifikalarımız

alexa dmca secure seo

SiteMap-1 | SiteMap-2 | SiteMap-3 | SiteMap-4Hazırlanıyor...

ANASAYFA

X