oceanwars-banner

Duyuru

Collapse

Değerli Amiraller!

Farm Panel Hakkında Açıklama yapılmıştır. Ayrıntıları okumak için Tıklayınız...

10.12.2018 Varlık Bölgesinin bu haftaki Hediye Paketi Kod ödüllerinin hesabınıza yüklenmesi için lütfen tıklayınız.

Ocean Wars FRM
See more
See less

krallık 8 acil yardım admin

Collapse
X
  • Filter
  • Saat
  • Show
Hepsini Sil
new posts

• krallık 8 acil yardım admin

selam admin krallık 8 deki adamı çalmışlar ulaşamıyorum kulanıcı adım bursalii@gmail.com bir turlu erişemedım sayın oyun adminleri yardım edin bana gerekirse t.c kımlık no kımlık fotokopi ikhametgah adresi yollayım en kısa surede hbr bekliyorum birde oyuna 300 tl yatırmıştım dekontlar var elimde.

Style, bizler bu oyunu sizler gibi oynayan bir grup arkadaşız. Ocean Wars oynunda hiç bir şekilde yetki veya yaptırım uygulayamayız.. Size sadece şu şekilde yardımcı olabiliriz.

Oyun hesabınıza ulaştığınız e-mail posta adresiniz sizin olduğunuz kanıtlamanız halinde TC kanununa göre,

ONUNCU BÖLÜM:BİLİŞİM ALANINDA SUÇLAR
    (1) Bir bilişim sisteminin bütününe veya bir kısmına, hukuka aykırı olarak giren ve orada kalmaya devam eden kimseye bir yıla kadar hapis veya adlî para cezası verilir.

Madde 243 -

(1) Bir bilişim sisteminin işleyişini engelleyen veya bozan kişi, bir yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Madde 244 -

(2) Yukarıdaki fıkrada tanımlanan fiillerin bedeli karşılığı yararlanılabilen sistemler hakkında işlenmesi hâlinde, verilecek yarı oranına kadar indirilir. Ceza
    (3) Bu fiil nedeniyle sistemin içerdiği veriler yok olur veya değişirse, altı aydan iki yıla kadar hapis cezasına hükmolunur.

Savcılığa suç duyurusunda bulunursanız o kişi çeza almasıyla birlikde hesabınız size geri verilir.

Comment

Oceanwars, Oceanwars oyunu, Oceanwars forum, ocean wars, okyanus savaşları Tekstil Kliması Havalandırma Nemlendirme Darkorbit Tekstil okyanus savaşları

© 2016 - OceanWarsFRM.com - Bütün Hakları Saklıdır.

Web Sertifikalarımız

alexa dmca secure seo

SiteMap-1 | SiteMap-2 | SiteMap-3 | SiteMap-4

Hazırlanıyor...

ANASAYFA

X